Корзина
6 отзывов
закажите  до 01.04.2018 и получите скидку 30%Купить со скидкой
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
Гранітна огорожа на могилу крім її безсумнівною естетичності, ще володіє такими перевагами як довговічність, надійність, стійкість до змін температури і забруднень. Тому дуже прості в застосуванні і не вимагають оновлення.

Стандартні огорожі на кладовищі з граніту складаються з брусків різної довжини, товщиною 8-15см і висотою 15-30см. Стовпчики між ними виготовляють з перерізом 10-20 см і висотою 20-100см. Також можливе виготовлення гранітних огорож і без використання стовпчиків або з фігурними стовпчиками, прикрашеними кулями або різьбленими балясинами.

Огородження можуть доповнюватися гранітними лавками і гранітними столиками.

Найбільш часто могильні огорожі встановлюються на меморіальні комплекси, але ми можемо встановити її і до вже існуючого пам'ятника.

Наша компанія пропонує широкий вибір гранітних огорож різних форм і та з різних родовищ. Колірна гамма граніту досить широка: від світлого, майже білого до чорного. Для тих же, хто не знайде підходящий варіант, є можливість запропонувати свій ескіз, або замовити окремий унікальний проект.

Ціна на огорожу на могилу
Вартість виробу залежить від розмірів, матеріалу і обсягу різьблених робіт по каменю.

Фото огорож на могилу з наших робіт
Якщо Ви не можете визначитись, що ви хочете, то просто виберіть найбільш вподобані Вам фото огорожі з граніту із нашої галереї. Пізніше ми допопоможемо Вам створити свій неповторний дизайн.

Гранитные ограды

Гранітна огорожа на могилу
Студия памятников Granit.net
Олександр
+380979125027
+380734269799
Украина Житомирская область Коростышев с. Кмитов, Житомирская обл. Коростышевский р-н, ул. Покровська
Карта